Kontaktinformācija

an image
Vidzemes priekšpilsēta
Stāmerienas iela 8
Rīga, LV-1006

  Apskaties kartē
  e-Pasts: r9vsk@riga.lv
  Tālrunis: +371 67474334
Šeit vari pieslēgties e-videi

  Elektroniskais žurnāls
  Mykoob


  E-skola
  E-skola
Informācija!Skola ir Rīgas pilsētas pakļautības iestāde, līdz ar to visi personas dati tiek apstrādāti atbilstoši Rīgas pilsētas pašvaldības datu aizsardzības politikai.(https://www.riga.lv/lv/rigas-pilsetas-pasvaldibas-personas-datu-aizsardzibas-politika)

Seko mums soc. tīklos

Covid-19   Grozījumi Rīgas 9.vidusskolas 2021.gada 27. augusta iekšējos noteikumos Nr. VSV9-21-18-nts "Izglītības procesa organizēšana, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu"
   rīkojuma Nr. VSV9-21-19-nts; 2021. gada 13. oktobrī    Izglītības procesa organizēšana, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu
     Rīkojuma Nr. VSV9-21-18-nts; 2021. gada 28. augustā      Obligātā izglītojamo Covid-19 testēšana


       2021./22. mācību gadā no 22.novembra atsāksies mācības klātienē. Mācīties klātienē varēs tikai skolēni ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

       Ministru kabineta (MK) noteikumi "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" Ministru kabineta noteikumi Nr. 662; Rīgā 2021. gada 28. septembrī (prot. Nr. 64 46. §)”

       -Izglītojamajiem, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta jāveic valsts apmaksāts Covid-19 siekalu tests.
       -Vakcinētiem vai pārslimojušiem bērniem ar derīgu sertifikātu, lūdzam informēt izglītības iestādi par sertifikāta esamību.       Skolēnu paštestēšana notiks 29.11.2021. no plkst. 9:30 līdz 10:30

        Uz testu nāk tikai tie, kam NAV vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta!
        Ierodoties uz testēšanu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam.
        Svarīgi ievērot, ka vismaz 30 minūtes iepriekš nekošļāt košļājamo gumiju, nelietot muti atsvaidzinošus līdzekļus, inhalatorus.

        Vēlāk vai citā dienā testu skolā nodot nevar!

        Par “kociņu” testēšans metodi
        Izglītības un zinātnes ministrijā no laboratorijām ir saņemta informācija par izglītības iestādēm, kurās izglītojamie atsakās no testu nodošanas apvienotās metodes - nolaužams uztriepes kociņš. Pamatojot ar to, ka bērnam no kociņiem sāpot vēders, esot nelaba dūša vai viņi vienkārši nepiekrīt kociņiem un vēlas testēt siekalas (daļa ģimeņu lēmumu pieņēmuši pseidozinātnisku iemeslu dēļ, daļa - izpētījuši, ka ar siekalām var tik pie individuāla rezultāta uzreiz).
        Ievērojot iepriekšminēto un atbilstoši Veselības ministrijas, Veselības inspekcijas un laboratoriju, sniegtajai informācijai vēršam uzmanību, ka:
        1. Skolas nevarēs izvēlēties, kuru testu nodot - skolā bērni nodod apvienotos paraugus ar kociņiem, skolas personāls siekalu paraugus.
        2. Uztriepes kociņš nav īpaši apstrādāts Covid-19 testa veikšanai, tas nesatur smaržvielas, garšvielas utt.
        Papildus fakti par testēšanu ar “kociņu” metodi - Covid-19 testa kociņi nav piesūcināti ar etilēna oksīdu.


        Paldies visiem izglītības iestāžu darbiniekiem, kuri jau ir vakcinējušies! Pēc zinātnieku atzinuma, tas praktiski ir vienīgais veids kā uzvarēt šo pandēmiju.        Izmaiņas kontaktpersonu testēšanā
        No 11.10.21. kontaktpersonas jau 7. karantīnas dienā varēs veikt testu laboratorijā bez ģimenes ārsta norīkojuma.
        Negatīva testa gadījumā varēs atgriezties klātienes mācībās. Ģimenes ārsta zīme nav nepieciešama.
        Pakalpojumu sniedzēji, kuri vēl nav vakcinējušies, pārejas periodā no 11.10. līdz 15.10. arī varēs veikt valsts apmaksātus testus, ja būs uzsākuši vakcinācijas procesu.

      • Izglītības iestāžu darbinieku vakcinācija - mācību satura apguve drošā vidē klātienē!     Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms - šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā.
     Pasaulē ir bijušas daudzas pandēmijas, un tikai vakcinācija ir likvidējusi tādas saslimšanas kā bakas, poliomielīti, samazinājusi saslimšanu ar daudzām bērnu infekcijas slimībām pasaulē. Aicinām izglītības iestāžu darbiniekus būt sociāli atbildīgiem un vakcinēties, lai atjaunotu iespēju sev un pārējiem kolēģiem organizēt kvalitatīvu izglītības procesu klātienē. Izmantojiet ātrāko iespēju, kāda šobrīd ir pieejama, lai pārtrauktu vīrusu pārvietošanās ķēdi, un vakcinējieties!
     Zvaniet pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku!