Kontaktinformācija

an image
Vidzemes priekšpilsēta
Stāmerienas iela 8
Rīga, LV-1006

  Apskaties kartē
  e-Pasts: r9vsk@riga.lv
  Tālrunis: +371 67474334
Šeit vari pieslēgties e-videi

  Elektroniskais žurnāls
  Mykoob


  E-skola
  E-skola
Informācija!Skola ir Rīgas pilsētas pakļautības iestāde, līdz ar to visi personas dati tiek apstrādāti atbilstoši Rīgas pilsētas pašvaldības datu aizsardzības politikai.(https://www.riga.lv/lv/rigas-pilsetas-pasvaldibas-personas-datu-aizsardzibas-politika)

Seko mums soc. tīklos

Covid-19   Izglītības procesa organizēšana, nodrošinot Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu Rīkojuma Nr. VSV9-21-18-nts
   Rīkojuma Nr. VSV9-21-18-nts    Obligātā izglītojamo Covid-19 testēšana


     2021./22. mācību gadā klātienē mācīties varēs tikai skolēni ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testa rezultātu.
     Saskaņā ar 2021. gada 10. augusta pieņemtajiem grozījumiem 09.06.2020. Ministru kabineta noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” izglītojamajiem, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta jāveic valsts apmaksāts Covid-19 siekalu tests.
     Vakcinētiem vai pārslimojušiem bērniem ar derīgu sertifikātu, lūdzam informēt izglītības iestādi par sertifikāta esamību.


      NĀKAMĀS TESTĒŠANAS DATUMS UN LAIKS: 4.10.2021. no plkst. 9.30 līdz 11:00

       Ierodoties uz testēšanu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam.
       Svarīgi ievērot, ka vismaz 30 minūtes iepriekš nekošļāt košļājamo gumiju, nelietot muti atsvaidzinošus līdzekļus, inhalatorus.

       Vēlāk vai citā dienā testu skolā nodot nevar!

       • Izglītības iestāžu darbinieku vakcinācija - mācību satura apguve drošā vidē klātienē!      Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms - šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā.
      Pasaulē ir bijušas daudzas pandēmijas, un tikai vakcinācija ir likvidējusi tādas saslimšanas kā bakas, poliomielīti, samazinājusi saslimšanu ar daudzām bērnu infekcijas slimībām pasaulē. Aicinām izglītības iestāžu darbiniekus būt sociāli atbildīgiem un vakcinēties, lai atjaunotu iespēju sev un pārējiem kolēģiem organizēt kvalitatīvu izglītības procesu klātienē. Izmantojiet ātrāko iespēju, kāda šobrīd ir pieejama, lai pārtrauktu vīrusu pārvietošanās ķēdi, un vakcinējieties!
      Zvaniet pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku!