Skolas galerija 

Dizaina izstāde "Otrā elpa"


19.decembrī skolā notika dizaina izstāde "Otrā elpa", kuras mērķis bija veicināt jauniešu radošo spēju izpausmi, prasmi darboties komandā, rosināt izvērtēt savus dotumus un saistīt tos ar savu nākotnes profesiju, popularizēt un praktizēt videi draudzīgu dzīvesveidu, Zero waste filozofiju. Izstādes priekšmetu izgatavošanā jaunieši tika aicināti izmantot videi draudzīgus matriālus, kā arī radīt idejas materiālu otrreizējai izmantošanai. Izstādē tika piedāvātas idejas kā izmantot vinila plates, avīzes, stikla burkas, kastītes, iepakojamos materiālus, audumus. Paldies jauniešiem un klašu audzinātājiem par piedalīšanos izstādē!
Izstādes idejas autore karjeras pedagogs Anta Saleniece.


„Mana sirds ir Latvijā!"


"Mana sirds ir Latvijā - visur Tevi, Latvija, dzirdu, jūtu, redzu," teikts kādā populārā dziesmā. Šodien, Valsts svētku svinībās mūsu skolā, šo domu pauda ne viens vien skolēns, prezentējot klašu veidotās kolāžas konkursa "Ko mēs mīlam Latvijas dabā, kultūrā, sportā, saimniecībā?" ietvaros. Sakām lielu paldies klašu kolektīviem, kas darbojās no sirds, veidojot darbus dziļi personiskus un aizkustinošus, un klašu audzinātājiem, kas mudināja jauniešus ne tikai iesaistīties un uzdrīkstēties uzstāties, bet arī ieskatīties katram sevī un ieraudzīt, kas Latvija ir katram no mums!
Paldies Skolēnu pašpārvaldei par pasākuma vizuālo un muzikālo noformējumu!
 • 2019./20.m.g. sadraudzības diena
 • Prezentācija par skolu 2018./19.m.g.
 • 2018./19.m.g. pēdējā mācību diena!


 • Šogad, kā jau ierasts, pēdējā mācību dienā 31.05.2019. notika "labinieku" sveikšana. Tika pasniegti atzinības raksti, turpinājumā vārdi no skolas direktores Ilzes Dupates un pateicības vārdi no skolēniem. Pasākuma noslēgumā - kliņģeris.
   Esam īpaši lepni, par mūsu centīgākajiem skolēniem, kas uzrādīja labus mācību sasniegumus.  • Pēdējais zvans 12.A un 12.D.
 • Pozitīvā un draudzīgā gaisotnē ieskandinājam pēdējo zvanu arī

  9. klasēm.
 • Projektu dienas 2019 • Lieldienas latviešiem ir pavasara saulstāvji, ko svin par godu pavasara un saules

  atnākšanai. Katru gadu arī mūsu skolā pirms Lieldienām ir jauka tradīcija: kopā krāsojam

  Lieldienu olas un atceramies ar šiem svētkiem saistītus ticējumus un senču tradīcijas.

  Lieldienu pasākums skolas ēdnīcā 18.04.2019. • OLIMPISKĀS DIENAS pasākums Biķernieku mežā.

  „Tev mūžam dzīvot, Latvija!"


  Valsts svētkus Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskola sagaida saposta un svinīga. 15.11.2018. skolēni un skolotāji pulcējās aktu zālē, kur notika svinīgs pasākums "Tev mūžam dzīvot, Latvija!" . Pašā sākumā visi kopā nodziedājām Latvijas Valsts himnu, izrādot godu dzimtenei - Latvijai. Sekoja skolas direktores uzruna, skolēni lasīja dzeju, skanēja dziesmas par Latviju. Pasākuma turpinājumā skolēni tika aicināti piedalīties viktorīnā un pārbaudīt savas zināšanas, atbildot uz jautājumiem par vēsturiskajiem notikumiem Latvijā. Paldies visiem, kuri atbalstīja, palīdzēja organizēt un piedalījās šajā pasākumā.


  „Accenture Latvia” apmeklējums


  20.02.18. Rīgas 9.vakara (maiņu) vidusskolas 9.- 11 klašu skolēni informātikas mācību priekšmeta nedēļas pasākuma ietvaros bija ekskursijā uz IT firmu „Accenture Latvia”. „Accenture Latvia” ir starptautiska vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Ikdienā uzņēmums strādā ar lieliem, starptautiskiem projektiem un nes Latvijas vārdu pasaulē, speciālistu darbs ir augsti un atzinīgi novērtēts. „Accenture Latvia” darbojas kopš 2002. gada un darbinieku skaits Latvijā jau sasniedzis 1300. Skolēniem bija iespēja gan apskatīt ofisu, gan noklausīties firmas darbinieku prezentācijas, kurās viņi varēja iepazīties ar dažādām IT profesijām un padomāt par nākotnes karjeru. Ekskursijas nobeigumā skolēni sadalījās vairākās darba grupās, izvirzīja problēmu, kurai mēģināja atrast risinājumus, pielietojot gan esošās IT tehnoloģijas, gan iztēloties un piedāvāt savu vīziju risinājumam.


  "Ziemassvētku tirdziņš"


  Jau otro gadu skolā tiek rīkots Ziemassvētku tirdziņš, kurš sagādā prieku gan tirgotājiem, gan pircējiem. Tas ir īsts tirgus, kur iespējams iegādāties dažādus pašdarinātus kārumus, eglīšu rotājumus, rotas, apsveikuma kartiņas, glazētas piparkūkas. Vidusskolas jaunietes, iepriekš saņemot atļauju no skolas vadības, skolas tirdziņā sarīko vafeļu cepšanas stūrīti. Tas nozīmē, ka uz skolu līdzi tiek ņemta vafeļu panna, bļoda ar vafeļu mīklu, salvetes, uz kā pasniegt vafeles. Gardā vafeļu smarža izplatās pa visu skolu un pievilina pircējus. Tirdziņam gatavojamies jau laikus, un katrs skolēns individuāli vai ar klases audzinātāju domā par to, ko tad tirgot tirdziņā, kā iesaiņot produktu, kā aprēķināt preces cenu, kā reklamēt produktu. Paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu un visiem pasākuma apmeklētājiem par atbalstu!


  Sadraudzības diena 2017!


  Iesākot jauno 2017./18. mācību gadu, turpinājām savas tradīcijas un visi kopā sanācām un bijām aktīvi skolas Sadraudzības dienā! Diemžēl šogad laika apstākļi sadraudzības dienas dalībniekus nelutināja, tomēr lietus apņēmīgākos skolotājus un skolēnus nenobiedēja!Paldies Jums visiem par smaidiem, aktivitāti, enerģiju, dzīvesprieku un draudzīgumu!


  "Pēdējais zvans skan izlaiduma klašu skolēniem"  Ziemassvētku vecīšu modes skate!

  Bioloģijas un dabaszinību nedēļas pasākums:
  "Aizsargā un pēti - esi vērīgs un atbildīgs"!


  13. oktobrī, bet ne piektdienā, ļoti skaistā - saulainā dienā, devāmies mācību ekskursijā uz Ragakāpas dabas parku. 22 skolēni un mēs, divas audzinātājas - Una Anaite un Dace Vaivode 20 kilometros vērojām septiņus Eiropas Savienībā aizsargājamus biotopus, to skaitā embrionālās kāpas, baltās kāpas, mežainās jūrmalas kāpas un dabiski attīstījušos vecos skujkoku mežus.
  Mežainās jūrmalas kāpas ir Latvijā īpaši aizsargājams biotops. Parkā sastopama 21 Latvijā īpaši aizsargājama suga: astoņas augu, viena sēņu, astoņas kukaiņu un četras putnu sugas. Parkā aug Eiropas Savienībā aizsargājamā smiltāja neļķe, ligzdo meža balodis, melnā dzilna, sila cīrulis un stepes čipste.
  Jūras tuvums, vēja ietekme un iesāļā smilts augsne veido neatkārtojamo mikropasauli, kurā izdzīvot iespējams tikai pašiem izturīgākajiem. Šeit konstatētas astoņas Latvijā īpaši aizsargājamas augu sugas.
  Skolēni ievāca sūnu, ķērpju sugu paraudziņus. Bioloģijas stundas laikā to sugas tika noteiktas un eksponētas darba lapās, bet neizmantotie sēņu un augu valsts materiāli izmantoti, lai veidotu plakātu: "Sveiciens Latvijas 98. gadadienā". Jūras krastā atrastie dzintara gabaliņi silda sirdi, bet apēstās, sulīgās smiltsērkšķu ogas saglabās mūsos optimismu.
  Izmantota informācija no http://www.visitjurmala.lv/lv/plano/aktiva-atputa/dabas-parki-un-takas/ragakapas-dabas-parks/
  Skolotāja Una Anaite


  Skolotāju dienas notikumi mūsu skolā!


  2016. gada Skolotāju diena mūsu skolā - Skolotāji un Skolēni šodien mainītās lomās! Skolēni māca un izglīto, savukārt Skolotāji - basto stundas, skaļi bļaustās, klausās mūziku, stundu laikā izmanto mobilos telefonus...tātad - ir visīstākie skolēni !! ?? Prieks, kopības sajūta un patīkama gaisotne!
  30. septembrī mūsu skolas skolotāji svinēja profesijas svētkus braucot ekskursijā uz Madonu, kur jautri atpūtās, izbaudīja piedāvāto programmu, apmeklējot Cesvaines pili, uzņēmumu "Domu pietura" un zemnieku saimniecību "Līči".


  Pēdējais zvans skan 12.un 9.klases skolēniem  Skolas pedagogi dalās pieredzē darbā ar planšetdatoriem  Žetonu vakars


  Arī šogad 26. februāra vakarā 12. klašu skolēni pulcējās Žetonu vakarā. Sveicēju vidū skolas direktore Ilze Dupate, kas novēlēja absolventiem piepildīt savus sapņus. Savukārt jaunieši pateicās skolotājiem, kas veduši viņus zināšanu kalnā un lika noticēt savām spējām un varēšanai. Pasākuma pirmajā daļā absolventi saņēma piemiņas žetonus, otrajā daļā skolēni iepriecināja ar saviem priekšnesumiem. Rūpīgi gatavotais vakars patika visiem!

   Visas skolas EKSKURSIJA 2016


       28. un 29. aprīlī projektu dienu ietvaros "Nekur nav tik labi kā mājās - Latvijā"

     Maršruts: Rīga – Raunas ceplis –    – Cēsis/ Zinoo centrs – Rīga

      Paldies visiem, kas piedalījās ekskursijā. Ceram, ka jums bija un ka atklājāt sev ko jaunu!

  Patriotisma nedēļa Brāļu kapos


  Kā jau ierasts, laiks no Lāčplēša dienas 11. novembra līdz Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai 18. novembrim skolā ir patriotisma nedēļa, kad audzēkņi kopā ar pedagogiem aktīvi piedalās dažādos pasākumos.
  Šogad, kā katru gadu, pamatskolas skolēni atsaucās aicinājumam Kara muzejā locīt sarkanbaltsarkanās lentītes. 10.novembrī Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskolas dienas klašu skolēni kopā ar skolas direktori Ilzi Dupati un klases audzinātājiem devās uz Rīgas Brāļu kapiem un Brīvības pieminekli. Vēstures skolotāja Daiga Skujiņa un kulturoloģijas skolotājs Eduards Jurķelis sagatavoja interesantu stāstījumu par Rīgas Brāļu kapu memoriālu. Šīs nedēļas garumā skolā norisināsies arī viktorīna, kuru tēma saistīta ar Latvijas vēsturi.
  Priecājamies, ka mūsu skolā mācās īsti patrioti, kuri lepni pie krūtīm piesprauž sarkanbaltsarkano lentīti, lai apliecinātu savu mīlestību un uzticību valstij.

  Sadraudzības diena!


  Arī šogad 17. septembrī visu klašu skolēni pulcējās SADRAUDZĪBAS DIENAS pasākumā. Mūsu skolā iesākot jauno mācību gadu, pulcējoties darbam jaunā sastāvā, katru gadu tiek organizēts iepazīšanās pasākums "Sadraudzības diena". Tika aicināti visi piedalīties. Katrai klasei bija jāparāda sevi kā vienotu komandu, izdomājot klases vienojošo elementu un kopā jāpieveic visi skolotāju sagatavotie uzdevumi.
  Arī šogad pasākums bija plaši apmeklēts. Jaunieši bija īpaši gatavojušies. Diena bija pilna pārsteigumu un notikumu. Jaunieši atzīst, ka visvairāk viņiem patika sirsnīgā attieksme no skolotājiem, interesantie uzdevumi kontrolpunktos un kopīgais pikniks pasākuma noslēgumā. Tā turpināt!


  Ziemassvētku pasākums - piparkūku darbnīca pamatskolas klasēm!
  Skolas konkurss "Mēs lasām"

  Konkurss "Mēs lasām" skolā notiek jau trešo gadu. Pasākuma mērķi: ieinteresēt par grāmatām; popularizēt lasīšanu; attīstīt uzstāšanās prasmes.
  Vispirms notiek darbs klasēs, bet skolas pasākumam pulcējamies decembra sākumā- šogad 3. un 4.decembrī skolotāju istabā, kur klausāmies interesantākos stāstus par grāmatām, ar grāmatām tiek apbalvoti katras grupas trīs pēc klausītāju balsojuma noteiktie ieinteresējošākie stāstītāji. Pasākums paplašina ikviena klausītāja redzesloku, ieinteresē par latviešu autoru grāmatām un šogad arī apliecina, ka mēs neatpaliekam no aktualitātēm valstī. Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu ietvaros visa gada garumā notika TV konkurss Lielā Lasīšana, kur par lasītāju Latvijā mīļāko grāmatu kļuva K.Skalbes "Kaķīša dzirnaviņas."
  Pasākuma vadītāja- latviešu valodas skolotāja Laima Miezīte


  Patriotisma dienas

  Tā sākās patriotu dienas mūsu skolā. Valsts 96. dzimšanas dienai tika veltīta izstāde un viktorīna, kurā piedalījās aktīvākie skolas skolēni. 11. novembra pēcpusdienā visi kopā iededzām svecītes pašu radītos sarkanbaltsarkanos svečturos, kas silda mūsu Latviju!


  Pedagogu ekskursija uz Latvijas Nacionālo bibliotēku

  Mēs, skolas skolotājas bijām bibliotēkas jaunajā ēkā Rīgā, Mūkusalas ielā 3.Ekskursijas laikā mēs apskatījām ēku, uzzinājām daudz interesanta un noderīga arī par bibliotēkas darbību.Paldies Valodu mk vadītājai un latviešu valodas skolotājai Laimai Miezītei par šo brīnišķīgo iespēju. Detalizētāks apraksts pielikumā.


  Dienas nometne "Esi aktīvs, nāc un piedalies 3"

  Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskola laikā no 02.06.2014. - 06.06.2014 organizēja atklāto dienas nometni "Esi aktīvs, nāc un piedalies 3",sociālā riska jauniešiem. Saskaņā ar nometnes programmu pirmajā nometnes dienā skolā pie jauniešiem viesojās Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas radošā darbnīca. Jaunieši piedalījās interaktīvā nodarbībā, kurā papildināja savas zināšanas datoratkarības problēmu mazināšanā un iecietības vairošanā. Bija arī citas aizraujašas aktivitātes, detalizētāks apraksts pielikumā. Nometnes vadītāja: sociālais pedagogs Kristīne Buša.


  Projektu dienas "Saimnieks savā zemē"

  Kā katru gadu arī šogad skolā norisinājās projektu dienas ar mērķi iepazīt savu zemi, savus klasesbiedrus un skolotājus. Paldies visiem dalībniekiem! Diena bija fantastiska! Mēs daudz ko redzējām, dzirdējām un baudījām.


  Lieldienu ieskandināšana!

  Šogad talkot sakām jau 11. aprīlī, kad devāmies uz Bābelītes ezeru sakopt apkārtni un vēl dažādas aktivitātes Lieldienu noskaņās kopā ar mūsu mīļajiem pamatskolēniem!


  ”eXperiments” konkurss 8. un 9. klašu skolēniem

  Latvenergo koncerns skolēnu erudīcijas konkursu ”eXperiments” rīko jau 19. gadu pēc kārtas. Konkursa galvenais mērķis ir izglītot skolēnus par drošu un efektīvu elektroenerģijas lietošanu sadzīvē, kā arī veicināt jauniešu profesionālo orientāciju, mudinot padziļināti apgūt fiziku.
  Arī mūsu skolas komanda veiksmīgi startē: 8.c klase aizrautīgi montē; 9.b Ivo Skrīvelis konstruē; Ģirts Laizāns un Helēna Šēna 9.a sadarbojas! Latvenergo konkursā 9.b klases komanda "Elektromaki" !


  Ziemassvētki pamatskolas klasēm

  Skolēnus priecēja skolas ansamblis un audzinātāju sagatavotās aktivitātes Ziemassvētku noskaņās - kolāžas veidošana "Ziemassvētki", jautrības stafete "Ziemassvētku gardumi", un mākslas radīšana ar acīm ciet.


  Skolas sadraudzības diena brīvdabas muzejā

  Skolas sadraudzības diena notika 12. septembrī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Pavisam šajā dienā pulcējās gandrīz 200 skolēni ar skolotājiem un skolas vadību! Katrai grupai, kas sastāvēja no vairākām klasēm, bija pēc kartes jāatrod vairāki kontrolpunkti: karošu gatavotājs, koka spēļu veidotājs, audēja un vienkoču un mucu meistari! Pasākums noslēdzās ar klašu moto saucieniem un vēlējumiem viens otram. Savukārt, pēc kārtīgās orientēšanās, visi mielojās ar gardu zupu! Lūk, dažas atsauksmes!
 • Santa: Bija jauki. Klase vairāk saliedējās.
 • Jānis: Pasākums bija labs! Zupa bija garšīga! Vairāk sacensības gara!
 • Kristīne: Jauks pasākums jaukā dieniņā! Garšīga zupa!
 • Romans: Man patika onkulis, kurš taisīja karotes.
 • Gundega: Ļoti patika, ka zupa un maize bija kvalitatīvi pagatavoti. Patīkami.
 • Linards: Bija ok!
 • Kristiāna: Man šī ekskursija likās ļoti sadraudzīga!
 • Linda: Brīnišķīgi skaists rīts ar gardu zupu!


 • Projekts "Blaumanim pa pēdām"

  Rīgas 9.vakara (maiņu) vidusskolas skolotāju un skolēnu kopīgais pasākums projektu dienās - ekskursija "Blaumanim pa pēdām" veda mūs uz Vidzemes augstieni.Ekskursijas maršruts Rīga-Ērgļu vidusskola-Braki-Nītautes dzirnavas-More-Rīga.


  Ziemassvētku akcija Pļavnieku bērnu aprūpes centrā


  Paldies! Visiem Labas Sirds Cilvēkiem: skolēniem un skolotājiem , kas atbalstīja un piedalījās mūsu skolas Ziemassvētku akcijā Pļavnieku BAC! Īpašs paldies skolotājai Guntai Gromulai par akcijas organizēšanu un īstenošanu.


  Baudam ziemas priekus un priecājamies par sniegu!


  Šajā mācību gadā mūsu skolēniem ir iespēja baudīt ziemas priekus, slēpojot skolas apkārtnē.


  Lestene

  Jau otro gadu mūsu skola rīko ekskursijas, kas veltītas latviešu karavīru cīņām Pirmajā un Otrajā pasaules karā.
  2012. gada 7. martā 10., 11.un 12. klašu skolēni un skolotāji apmeklēja Latviešu leģionāru Brāļu kapus Lestenē. Ekskursija bija veltīta Otrā pasaules karā kritušajiem latviešu karavīriem, kas cīnījās Kurzemes cietoksnī 1945.gadā.
  Paldies skolotājam Eduardam Jurķelim par interesantu ekskursiju.


  Lepojamies ar saviem absolventiem!


  8.marts bija ciemiņu diena. Šā dienā tika spriests, cik liela ir izglītības nozīme karjeras virziena izvēlē . Pie mums ciemojās mūsu skolas bijušie absolventi: Toms Grēviņš (radio dīdžejs), Viesturs Kleinbergs, Maksims Tolstojs un Sergejs Hristoļubovs (Rīgas domes pārstāvji), "Buru sports" pārstāvji, Lita Beiris (Rīgas domes deputāte un eks-primabalerina),kā arī Gustavs Butelis (GUSTAVO; mūziķis). Viņi dalījās pieredzē par to ko dara šobrīd, kā to sasniedza, kā karjeras prasmes attīstīt skolas laikā.