Pedagoģiskais un atbalsta personāls 


  • Skolas administrācija un atbalsta personāls










    Skolas administrācija


    Vārds Uzvārds


    Foto



    Skolas direktors,
    ģeogrāfija



    Ilze Dupate



    Direktora vietnieks izglītības jomā,
    ekonomika
    BLC pedagogs



    Kristīne Ābele



    Direktora vietniece informātikas jautājumos,
    informātika
    BLC pedagogs



    Ināra Jankovska



    Karjeras konsultants



    Anta Saleniece



    Direktora vietniece administratīvi
    saimnieciskajā darbā



    Biruta Hercberga



    Lietvede




           Maira Krievupe      



    Atbalsta personāls





                        Sociālais pedagogs                  



         Kristīne Buša            



    Psihologs



    Anna Buņetova



    Psihologs



    Liene Ernestsone



    Bibliotekāre



    Elga Pētersone



    Medmāsa



    Alda Kūla





  • Pedagoģiskais personāls


    Skolotājs

    2019./20.m.g.
    mācību priekšmets
    audzināmā klase


    Foto



    Gaļina Aksjonova


    mazākumtautību valoda un literatūra (krievu)



    Una Anaite



    bioloģija,dabaszinības,
    11.A klases audzinātāja



    Olga Bejere


    angļu valoda
    11.3N klases audzinātāja



    Zane Seņavska


    mūzika,
    skolas vokālā ansambļa vadītāja



    Annija Vilnīte



    matemātika


    Inga Lauža


    latviešu valoda un literatūra
    BLC pedagogs



    Daiga Skujiņa



    Latvijas un pasaules vēsture
    Sociālās zinības
    8.- 9.n klases audzinātāja



    Aļona Smuidre



    latviešu valoda un literatūra
    10.D klases audzinātāja



    Ingrīda Cīlīte


    ģeogrāfija,
    9.A klases audzinātāja


    Jeļena Tjutereva


    kulturoloģija,
    mazākumtautību valoda un literatūra (krievu),
    12.3n klases audzinātāja


    Staņislavs Vanags


    fizika



    Voldemārs Sipovičs


    sports,BLC pedagogs,
    pulciņa vadītājs: florbols
    9.E klases audzinātājs



    Jūlija Sipoviča



    matemātika
    BLC pedagogs,
    9.E klases audzinātāja



    Dace Vaivode


    matemātika
    12.1N klases audzinātāja



    Valērijs Gukovs


    Latvijas un pasaules vēsture,
    ekonomika



    Eduards Jurķelis




    kulturoloģija



    Tatjana Kašutina



    bioloģija



    Inga Kauša



    informātika



    Natalija Ķiseļova



    ķīmija
    BLC pedagogs



    Laima Miezīte



    latviešu valoda un literatūra



    Santa Kuprovska



    mājturība



    Inese Lapiņa Irbe



    angļu valoda, Latvijas un pasaules vēsture
    12. A klases audzinātāja



    Inna Lukanova



    matemātika,
    12.D klases audzinātāja



    Vita Martinova



    latviešu valoda un literatūra
    11.1N klases audzinātāja



    Elīna Birkāne



    latviešu valoda un literatūra
    10.A klases audzinātāja



    Einārs Deksnis



    mājturība





    Mārtiņš Kanenieks


    sports
    basketbola pulciņa vadītājs


    Laura Skruže


    vizuālā māksla



    Irina Pučkova



    vācu valoda, krievu valoda


    Eduards Hakels


    matemātika