Pedagoģiskais un atbalsta personāls 


  • Skolas administrācija un atbalsta personāls










    Skolas administrācija


    Vārds Uzvārds


    Foto



    Skolas direktors,
    ģeogrāfija



    Ilze Dupate



    Direktora vietnieks izglītības jomā,
    ekonomika
    BLC pedagogs



    Kristīne Ābele



    Direktora vietniece informātikas jautājumos,
    informātika
    BLC pedagogs



    Ināra Jankovska



    Karjeras konsultants



    Anta Saleniece



    Direktora vietniece administratīvi
    saimnieciskajā darbā



    Biruta Hercberga



    Lietvede




           Maira Krievupe      



    Atbalsta personāls





                        Sociālais pedagogs                  



         Kristīne Buša            



    Psihologs



    Anna Buņetova



    Psihologs



    Liene Ernestsone



    Bibliotekāre



    Elga Pētersone



    Medmāsa



    Alda Kūla





  • Pedagoģiskais personāls


    Skolotājs

    2020./21.m.g.
    mācību priekšmets
    audzināmā klase


    Foto



    Gaļina Aksjonova


    mazākumtautību valoda un literatūra (krievu)



    Una Anaite



    bioloģija,dabaszinības,
    12.A klases audzinātāja



    Olga Bejere


    angļu valoda
    12.3N klases audzinātāja



    Zane Seņavska


    mūzika,
    skolas vokālā ansambļa vadītāja


    Eduards Hakels


    matemātika


    Inga Lauža


    latviešu valoda un literatūra



    Daiga Skujiņa



    Latvijas un pasaules vēsture
    Sociālās zinības
    9.1N klases audzinātāja



    Aļona Smuidre



    latviešu valoda un literatūra
    11.D klases audzinātāja



    Ingrīda Cīlīte



    ģeogrāfija,


    Jeļena Tjutereva


    kulturoloģija,
    mazākumtautību valoda un literatūra (krievu),
    12.2N klases audzinātāja



    Staņislavs Vanags



    fizika



    Voldemārs Sipovičs


    sports,
    dizains un tehnoloģijas
    BLC pedagogs
    pulciņa vadītājs: florbols
    7.-8.E klases audzinātājs



    Jūlija Sipoviča



    matemātika
    BLC pedagogs,
    9.E ; 10. B klases audzinātāja



    Dace Vaivode


    matemātika
    10.1N klases audzinātāja



    Valērijs Gukovs


    Latvijas un pasaules vēsture,
    ekonomika



    Eduards Jurķelis




    kulturoloģija



    Tatjana Kašutina



    bioloģija



    Aigars Āboliņš



    informātika



    Natalija Ķiseļova



    ķīmija
    BLC pedagogs



    Elīna Birkāne



    latviešu valoda un literatūra

    11. A klases audzinātāja



    Santa Kuprovska



    mājturība; dizains un tehnoloģija



    Inese Lapiņa Irbe



    angļu valoda, Latvijas un pasaules vēsture
    10. A klases audzinātāja



    Inna Lukanova



    matemātika,
    11.1N klases audzinātāja



    Vita Martinova



    latviešu valoda un literatūra
    12.1N klases audzinātāja



    Mārtiņš Kanenieks


    sports
    volejbola pulciņa vadītājs



    Inese Sudare



    vizuālā māksla





    Irina Pučkova



    vācu valoda, krievu valoda